4.5.11

Mieszkania jak świeże bułeczki

Tutaj mieszkania sprzedają się od ręki

Choć sprzedaż lokali mieszkalnych z pierwszej ręki ostatnio wzrosła, to nie można jeszcze mówić o powrocie koniunktury na rynku. Mimo tego, w każdym mieście znajdują się pewne rejony, gdzie nie trzeba walczyć o kupujących, a mieszkania sprzedają się stosunkowo szybko.

[…]

W Warszawie na czele stawki znajduje się Białołęka. Ten rejon stolicy już od dłuższego czasu przyciąga tłumy nowych mieszkańców. Warto dodać, że w ciągu ostatnich ośmiu lat na terenie dzielnicy o więcej niż połowę wzrosła liczba przyjezdnych. Mimo że oficjalne dane mówią o niecałych 90 tys. mieszkańców, to szacuje się, że faktyczna ich liczba może być nawet o połowę większa.

[…]

W dalszej kolejności znajdują się dzielnice, gdzie ceny są już wyższe, a w przypadku Woli oraz Mokotowa wyraźnie przekraczają stołeczną średnią.


Ludzie, kuźwa! A ja tu przed kompem siedzę, a tu trza do
dewelopera zapinać! Lecę, bo zabraknie, pa!
~koza z nosa


Tłumy ! Ludzie tłumy ! Ruch do Legionowa i Warszawy
musieli zamknąć bo ludzie stojący w kolejce blokowali ulice !! Śpią na pasie zieleni na karimatach ! Białołęka wygląda jak Watykan podczas beatyfikacji !! Sam bym pojechał kupił ze trzy mieszkania ale w radiu mówią, że przez Wisłę z centrum Warszawy nie można już przejechać. Może przez most w Płocku się uda !
~jerry


mieszkam na Woli,patrze przez okno i widze klebowisko...
ludzie bija sie o mieszkania,wskakuja przez okna,wylamuja drzwi a deweloperzy trzymaja sie za opasle brzuchy
~wars

Forum Onet.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz